Home

Sebészet harisnya Termikus üvegikon aukció innováció Egyszerű Nemzeti

0E976 Antik erdélyi üveg ikon : A jászolban (meghosszabbítva: 3259520081) -  Vatera.hu

Eladó üvegikon | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen  megbízható, színvonalas felületen!

Erdélyi üvegikon - Festmény | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon  vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm

Nagyházi Galéria és Aukciósház

Én vagyok a szőlőtő" - Üvegikon | 224. aukció | Néprajzi tárgyak | Nagyházi  | 2017. 03. 08. szerda 20:11 | axioart.com

Különleges néprajzi gyűjteményt árverez a Nagyházi Galéria

Erdélyi ikonfestő, 19. század - Szőlőtaposó, Fogarasi üveg ikon, 19. század  festménye

Erdélyi ikonfestő, 19. század - Anya gyermekével, Fogarasi üveg ikon, 19.  század festménye

Üvegikon-Utolsó vacsora
Üvegikon-Utolsó vacsora

1J827 Antik erdélyi üveg ikon a kis Jézus és Páduai Szent Antal ábrázolás  46.5 x 36.5 cm - Ikonok, képes plakettek

1J832 Antik erdélyi üveg ikon Krisztus a keresztfán Chamuel arkangyallal 46  x 34 cm

Üvegikon-Illés szekere
Üvegikon-Illés szekere

Jelzés nélkül: Sárkányölő Szent György. Festett üvegikon. Fa keretben.  34×26,5 cm

Erdélyi ikonfestő, 19. század - Haralambosz, Fogarasi üveg ikon, 19. század  festménye

1J834 Antik erdélyi üveg ikon 46.5 x 37 cm - Ikonok, képes plakettek

1K399 Antik erdélyi üveg ikon XIX. század (meghosszabbítva: 3259154966) -  Vatera.hu

1J823 Antik erdélyi üveg ikon Krisztus a kereszten két anyal ábrázolással  46 x 37 cm

0E983 Antik erdélyi üveg ikon : Mária és kis Jézus (meghosszabbítva:  3251496326) - Vatera.hu

1J828 Antik erdélyi üveg ikon Szűz Mária kezében kereszttel 47 x 34.5 cm

Üvegikon - Szent Miklós | 237. aukció | Néprajzi tárgyak | Nagyházi | 2018.  09. 26. szerda 17:00 | axioart.com

Nagyházi Galéria és Aukciósház | Budapest

0E988 Antik erdélyi üveg ikon : Szent család - Ikonok, képes plakettek

1J833 Antik erdélyi üveg ikon Mária korpusszal 47 x 37 cm (meghosszabbítva:  3259157183) - Vatera.hu