Őket Harcias száz ezüst étkészlet aukció kitágít Félrevezető fog dönteni
6 személyes ezüst evőeszköz készlet – Bodó Galéria és Aukciósház
Régi 6 személyes ezüst evőeszköz készlet, eredeti dobozában, jelzett, össz súly 1760 gr,
0W313 Antik 13 latos ezüst kanál készlet 5 db 1858 - Antik háztartási és konyhai kellékek
Eladó ezüst étkészlet | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Antik ezüst 12 személyes étkészlet | Tavaszi Művészeti Aukció | Bábel Art Galéria és Aukciósház | 2016. 05. 26. csütörtök 17:30 | axioart.com
ezüst evőeszköz készlet 6 személyes bécsi fazon 46 darabos (meghosszabbítva: 3263794382) - Vatera.hu
Régi ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, cirill betűkkel jelzett (orosz?), össz. 24 db (6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés és 6 db kiskanál) / Alpacca cutlery set, marked with cyrillic letters, 24 pcs
Ezüst étkészlet, XIX. század, osztrák/magyar, antik ezüst: 2545 gr, dianás ezüst: 1589 gr | V. Kamara Árverés | Csók Antikvitás | 2011. 12. 19. hétfő 18:00 | axioart.com
24 - Ezüst evőeszköz készlet dobozban
Ezüst gyermek evőeszköz készlet | 57. Őszi aukció (ezüst) | Polgár | 2005. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com
12 személyes ezüst evőeszköz készlet dobozával | 89. Őszi Művészeti Aukció | Polgár | 2011. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com
6 személyes ezüst étkészlet díszdobozban - Pintér Aukciósház
6 személyes ezüst evőeszköz készlet !!!!! - Vatera.hu
Villás Galéria
Licit.hu Ezüst evőeszköz 12 személyes 800-as korona fémjelzett. Antik Barokk Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó, vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál, keres
0D824 Szecessziós ezüst tortás kés készlet 12 db - Evőeszközök, tálalóeszközök
12 személyes ezüst evőeszköz készlet | 57. Művészeti aukció (műtárgy) | BÁV ART Aukciósház és Galéria | 2010. 11. 11. csütörtök 17:00 | axioart.com
Kb. 100 éves, alig használt 12 személyes EZÜST EVŐESZKÖZ,132 darab, mint a 12 képen. 6.235