Home

Őket Harcias száz ezüst étkészlet aukció kitágít Félrevezető fog dönteni

6 személyes ezüst evőeszköz készlet – Bodó Galéria és Aukciósház

Régi 6 személyes ezüst evőeszköz készlet, eredeti dobozában, jelzett, össz  súly 1760 gr,

0W313 Antik 13 latos ezüst kanál készlet 5 db 1858 - Antik háztartási és  konyhai kellékek

Eladó ezüst étkészlet | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy  hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Antik ezüst 12 személyes étkészlet | Tavaszi Művészeti Aukció | Bábel Art  Galéria és Aukciósház | 2016. 05. 26. csütörtök 17:30 | axioart.com

ezüst evőeszköz készlet 6 személyes bécsi fazon 46 darabos  (meghosszabbítva: 3263794382) - Vatera.hu

Régi ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, cirill betűkkel jelzett  (orosz?), össz. 24 db (6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés és 6 db kiskanál) /  Alpacca cutlery set, marked with cyrillic letters, 24 pcs

Ezüst étkészlet, XIX. század, osztrák/magyar, antik ezüst: 2545 gr, dianás  ezüst: 1589 gr | V. Kamara Árverés | Csók Antikvitás | 2011. 12. 19. hétfő  18:00 | axioart.com

24 - Ezüst evőeszköz készlet dobozban

Egyszemélyes ezüst evőeszköz készlet (5db) | 88. aukció | Csók Antikvitás |  2014. 03. 03. hétfő 18:00 | axioart.com

Ezüst gyermek evőeszköz készlet | 57. Őszi aukció (ezüst) | Polgár | 2005.  10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com

12 személyes ezüst evőeszköz készlet dobozával | 89. Őszi Művészeti Aukció  | Polgár | 2011. 10. 13. csütörtök 17:00 | axioart.com

6 személyes ezüst étkészlet díszdobozban - Pintér Aukciósház

6 személyes ezüst evőeszköz készlet !!!!! - Vatera.hu

Villás Galéria
Villás Galéria

Licit.hu Ezüst evőeszköz 12 személyes 800-as korona fémjelzett. Antik  Barokk Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó,  vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál,  keres

0D824 Szecessziós ezüst tortás kés készlet 12 db - Evőeszközök,  tálalóeszközök

12 személyes ezüst evőeszköz készlet | 57. Művészeti aukció (műtárgy) | BÁV  ART Aukciósház és Galéria | 2010. 11. 11. csütörtök 17:00 | axioart.com

Kb. 100 éves, alig használt 12 személyes EZÜST EVŐESZKÖZ,132 darab, mint a  12 képen. 6.235