Home

Bagoly szárny ventilátor magyar kupa döntő újpest puskàs Aktatáska keleti Alice

MLSZ központ - Magyar Kupa: Tizedik sikerét aratta az Újpest FC

Fehérvári piros lapok után hosszabbításos újpesti győzelem a Magyar Kupa- döntőben | Rangadó

Goal.com Magyarország

Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát -  videó
Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát - videó

Lila ünnep az Üllői úton – 11-esekkel kupagyőztes az Újpest - NSO

Index – Magyar Kupa döntő Videoton - Újpest – Galéria

Újpest FC - Puskás Akadémia FC Magyar kupadöntő

MK: Újpest - DVTK 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) 11-esekkel: 4-3 - DVTK hírek -  labdarúgás
MK: Újpest - DVTK 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) 11-esekkel: 4-3 - DVTK hírek - labdarúgás

Index - Futball - Futball - Másfél milliós büntetést kapott a döntőért a  kupagyőztes Újpest
Index - Futball - Futball - Másfél milliós büntetést kapott a döntőért a kupagyőztes Újpest

Puskás-Akadémia - Újpest 2018.05.23. - Hungarian Ultras

MK-döntő: Puskás Akadémia-Újpest 2-2, 11-esekkel: 4-5 - élő - Csakfoci.hu

Újpest FC - Diósgyőri VTK 1 : 1 11-esekkel: 4-3, 2014.05.25. (photos, data)  • Magyar Kupa 2013-2014, döntő • Magyarfutball.hu
Újpest FC - Diósgyőri VTK 1 : 1 11-esekkel: 4-3, 2014.05.25. (photos, data) • Magyar Kupa 2013-2014, döntő • Magyarfutball.hu

Magyar kupa Döntő: Újpest - Puskás szurkolói - YouTube

Hosszabbításban nyerte el a Magyar Kupát az Újpest

Az Újpest végre nyerhet valamit” – Michael Oenning a kupadöntőről -  Eurosport
Az Újpest végre nyerhet valamit” – Michael Oenning a kupadöntőről - Eurosport

MLSZ központ - Magyar Kupa: Szombaton elindult a jegyértékesítés

Újpest - Puskás Akadémia | Magyar Kupa döntő | büntetőpárbaj | 2018.05.23.  - YouTube
Újpest - Puskás Akadémia | Magyar Kupa döntő | büntetőpárbaj | 2018.05.23. - YouTube

Hiába volt esélyesebb a Mol Fehérvár, kupagyőztes az Újpest! - NSO

Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4  Sport
Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4 Sport

ViolaFidelity - Ennyi mindannyiunknak jár! Felszólítjuk a klub vezetését,  hogy a 2021 május 3-án rendezendő Magyar Kupa döntő mérkőzésre az 1885  alapított Újpest FC a hagyományos címeres mezben fusson ki a pályára!
ViolaFidelity - Ennyi mindannyiunknak jár! Felszólítjuk a klub vezetését, hogy a 2021 május 3-án rendezendő Magyar Kupa döntő mérkőzésre az 1885 alapított Újpest FC a hagyományos címeres mezben fusson ki a pályára!