Home

Relativitáselmélet Légörvény Akinek magyarország görögország zárt kapu Számítani rá énekel Tervezett

Telex: Csányi a Nagy-Magyarország zászló tiltásáról: nem jó hazafi, aki a zárt  kapus büntetést kockáztatja
Telex: Csányi a Nagy-Magyarország zászló tiltásáról: nem jó hazafi, aki a zárt kapus büntetést kockáztatja

Sport: Magyarország - Görögország - 2-1 - a meccs eseményei | hvg.hu

Index - Futball - Futball - A magyar kapitány szerint abszurd, hogy zárt  kapus a görögök elleni meccs
Index - Futball - Futball - A magyar kapitány szerint abszurd, hogy zárt kapus a görögök elleni meccs

Végre! Két szép góllal, olykor jól futballozva győzött válogatottunk -  Nemzeti Sport
Végre! Két szép góllal, olykor jól futballozva győzött válogatottunk - Nemzeti Sport

Index - Futball - Futball - Üres stadionban küzd idei első győzelméért a  magyar válogatott
Index - Futball - Futball - Üres stadionban küzd idei első győzelméért a magyar válogatott

Magyarország - Görögország 3 : 2, 2008.05.24. (képek, adatok) • hivatalos,  barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu
Magyarország - Görögország 3 : 2, 2008.05.24. (képek, adatok) • hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu

Szenzációs gólokkal óriási magyar győzelem a görögök ellen - ORIGO

Két hónapig zárt kapus lesz minden meccs a görög futballbajnokságban

A magyar válogatott ismét zárt kapus meccset kénytelen játszani

Csoda történt, de köszi srácok: a magyar fociválogatott megverte a görögöket

Válogatott: kivetítőn a zárt kapus magyar–görög meccs - Nemzeti Sport

Újabb fordulat: mégis botrány készül a bolgár–magyar Eb-selejtezőn -  Infostart.hu
Újabb fordulat: mégis botrány készül a bolgár–magyar Eb-selejtezőn - Infostart.hu

Az UEFA a Honvéd után a válogatottal is elbánt: zárt kapu az azeriek ellen  | Magyar Hang
Az UEFA a Honvéd után a válogatottal is elbánt: zárt kapu az azeriek ellen | Magyar Hang

Világ: Február közepéig minden meccs zárt kapus lesz a görög  futballbajnokságban | hvg.hu
Világ: Február közepéig minden meccs zárt kapus lesz a görög futballbajnokságban | hvg.hu

Magyar-görög: A válogatott szurkolótábora egyetlen fotóval fejtette ki a  véleményét a zárt kapuról - Csakfoci.hu
Magyar-görög: A válogatott szurkolótábora egyetlen fotóval fejtette ki a véleményét a zárt kapuról - Csakfoci.hu

Válogatott: zárt kapus lesz a magyar–feröeri selejtező! - Nemzeti Sport

Zárt kapuk mögött játszhat a Fradi

Válogatott: A magyar szurkolók átkozzák a zárt kaput, de Rossiék  szárnyalnak az üres stadionokban - visszatekintő - Csakfoci.hu
Válogatott: A magyar szurkolók átkozzák a zárt kaput, de Rossiék szárnyalnak az üres stadionokban - visszatekintő - Csakfoci.hu

Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről  percre - Percről percre
Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről percre - Percről percre

Másodszor is megvertek minket a görögök, a bronzéremért játszhat a férfi  vízilabdacsapat - ORIGO
Másodszor is megvertek minket a görögök, a bronzéremért játszhat a férfi vízilabdacsapat - ORIGO